Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-02

Pogotowie wodociągowo-kanalizacyjne czynne całą dobę!

Zakład Gospodarki Wodociągowo – Kanalizacyjnej zwiększył dostępność do wykonywanych usług. W przypadku wystąpienia awarii hydraulicznych pogotowie wodociągowo-kanalizacyjne jest do dyspozycji Mieszkańców przez całą dobę.

Zdjęcie ilustrujące artykuł

Można zgłaszać:

  • awarie sieci wodociągowej i kanalizacyjnej,
  • miejsca, w których doszło do zapadnięcia się nawierzchni przy studzience kanalizacyjnej,
  • stan wodomierza,
  • inne kwestie związane z obsługą sieci.

Kontakt z centralą przez cały tydzień pod numerem tel. (44) 724-78-62 lub osobiście w siedzibie ZGWK przy ul. Kępa 19 . Od niedawna po godzinach otwarcia firmy oraz w dni wolne od pracy można skorzystać ze znajdującego się przy wejściu głównym dzwonka alarmowego.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij