Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-01-19

Ponowne zamknięcie dla ruch ulicy Robotniczej

Zdjęcie przystanku ilustrujące artykułMZK w Tomaszowie informuje, iż ze względu na zakres prowadzonych prac kanalizacyjnych na ulicy Robotniczej, zmianie ulega rozkład jazdy autobusów linii nr 8 i 9. Na czas prowadzonych prac zawiesza się obsługę przystanków: Ludwikowska-Robotnicza i Ludwikowska-szkoła.

W godzinach 8:00 – 18:00  kursy autobusów linii Nr 8 wykonywane do pętli Ludwików Jana zostają skrócone do pętli przy Modrzewskiego – Niebieskie Źródła, natomiast wszystkie kursy linii Nr 9 odbywać się będą do pętli przy Jana.

Skrócenie tras obowiązuje do odwołania.

Za utrudnienia przepraszamy.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij