Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-08-26

Powakacyjny rozkład jazdy

W poniedziałek (29 sierpnia) zostanie wprowadzony powakacyjny rozkład jazdy autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Od 29 do 31 sierpnia obowiązywał będzie rozkład feryjny (nie wykonywane będą kursy związane z dowozem uczniów do szkół oznaczone na rozkładach dodatkowym oznaczeniem „s” oraz linie 3S i 11S).

MZK


W związku z objazdami wprowadzone zostały korekty w stosunku do rozkładu obowiązującego przed wakacjami. Dla linii Nr 6 zawieszona została obsługa przystanku przy K. Koplina Objazdy bez zmian.

Wymiana rozkładów na przystankach w niedzielę 28 sierpnia w godzinach popołudniowych.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij