Projekt „Wzorowa Łazienka”

Szkoła Podstawowa nr 10 im Tomaszowskich Olimpijczyków  przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Wzorowa łazienka”.

Uczestnictwo w programie to przede wszystkim konkurs, który polegał na wykonaniu prac plastycznych, ilustrujących graficzne hasło „Wzorowa łazienka”, a następnie w formie elektronicznej umieszczeniu ich w galerii szkolnej znajdującej się na stronie internetowej konkursu.

Dzięki dużej liczbie głosów uczniów, pracowników oraz przyjaciół  Szkoły Podstawowej nr 10  im. Tomaszowskich Olimpijczyków szkoła zdobyła  wyróżnienie oraz roczny zapas  produktów firmy Domestos.

W ramach ogólnopolskiego programu został przeprowadzony szkolny konkurs plastyczny pt. ”Projekt łazienka”.  Należało wykonać „Projekt  łazienki” dowolnie wybraną techniką. Na konkurs wpłynęło wiele fantastycznych projektów zaaranżowanych  łazienek w technice  malarskiej, rysunkowej a nawet 3D.

PODSUMOWANIE  SZKOLNEGO  KONKURSU PLASTYCZNEGO „WZOROWA ŁAZIENKA”

1 miejsce- Igor Wojtaszewski (klasa 6a)

2 miejsce- Daria Świnoga (klasa 5c)

3 miejsce- Karolina Ciszewska  (klasa 4s)