Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2018-10-12

Przebudowa ul. Ks. Skorupki, nowe oświetlenie ścieżki rowerowej i budowa parkingów

W połowie października rozpocznie się przebudowa ul. ks. Ignacego Jana Skorupki. W ramach tej inwestycji za blisko milion złotych zostanie wykonana nowa nawierzchnia asfaltowa, chodniki, kanalizacja deszczowa, zatoki parkingowe. Prace potrwają do końca 2018 roku.  W drugim etapie rozpocznie się przebudowa ul. Kombatantów. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

FOTO


Na wniosek mieszkańców jeszcze w tym roku powstanie nowe oświetlenie ścieżki rowerowej w ciągu ulicy Jana Pawła II w Tomaszowie Mazowieckim. Wartość inwestycji to 356 tys. zł. W przyszłym roku, w drugim etapie zaplanowano modernizację nawierzchni ścieżki.

Tomaszowianie wnioskowali też o utwardzenie terenu przy Polnej 27a i 29. W tym roku uda się doprowadzić do ich realizacji. Do końca listopada powstaną tam nowe miejsca parkingowe, a także wymieniona zostanie zniszczona nawierzchnia chodników. Koszt prac to blisko 300 tys. zł.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij