Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Rekonstrukcja historyczna z udziałem Ignacego Paderewskiego i Józefa Piłsudskiego

W piątek 9 listopada ok godz. 11.00 przed Urzędem Miasta odbyła się historyczna rekonstrukcja przygotowana przez uczniów I Liceum w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości.
rekonstrukcja historyczna

Była to próba odtworzenia momentu rozbrajania żołnierzy niemieckich przez młodzież szkolną przed gmachem Urzędu Miasta. Momentem kulminacyjnym uroczystości było odśpiewanie hymnu narodowego poprzedzonego inscenizowanym przemówieniem Ignacego Paderewskiego i Józefa Piłsudskiego oraz współczesnym układem tanecznym z flagami.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij