Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Rekrutacja do żłobka

24 maja rozpoczyna się rekrutacja do Samorządowego Żłobka nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim. Od 17 maja dostępne są karty zgłoszeń dla dzieci aplikujących do miejskiego żłobka.

pomieszczenie, kwiaty w doniczce szafki  na ubrania mini plac zabaw dla dzieci

Karty zgłoszeń oraz deklaracja kontynuacji dostępne są na stronie internetowej www.tomaszow-maz.pl (zakładka Strefa Mieszkańca – Sprawy społeczne – żłobek - rekrutacja), a także w załącznikach poniżej. Karty oraz deklaracja kontynuacji będą przyjmowane od 24 maja od godz. 8.00  do 7 czerwca do godz. 16.00 drogą elektroniczną pod adresem: zlobek-rekrutacja@tomaszow-maz.pl.
Następnie należy je dostarczyć wraz z załącznikami w wersji papierowej do siedziby żłobka.

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij