Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-07-01

Rondo na ul. Chopina i Warszawskiej otwarte

Zakończyła się budowa nowego ronda u zbiegu ul. Warszawskiej, Chopina i Zawadzkiej. W piątek (1 lipca) została wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Budowa ronda była jednym z priorytetów wykonawcy w ramach przebudowy drogi wojewódzkiej nr 713.

Ulice

Zakończenie tej części inwestycji  planowano do końca czerwca i termin udało się zachować. Dzięki budowie ronda, usprawnił się ruch ulicami Szeroką i Grota Roweckiego, a także łatwiej jest dojechać w okolice dworca. Możliwy jest też dojazd do posesji zlokalizowanych przy ul. Warszawskiej w kierunku ul. Dzieci Polskich i ul. Głównej.

Obecnie na ul. Warszawskiej trwają prace na odcinku od ul. Ujezdzkiej do skrzyżowania z ul. Szeroką i ul. Grota Roweckiego.

W związku z otwarciem nowego ronda, ul. Chopina będą realizowane kursy linii nr 5 i 13 Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

Uwaga – MZK wprowadza wakacyjny rozkład jazdy


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij