Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-30

Ruch wahadłowy na Warszawskiej

W poniedziałek rozpoczął się kolejny etap przebudowy ulicy Warszawskiej. Wprowadzony został ruch wahadłowy na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z Barlickiego i 3 Maja.

Ograniczenia przy moście na Wolbórce spowodowane są robotami wodno-kanalizacyjnymi, wykonywanymi w technologii mikrotuneligu, a więc na drodze znalazło się dużo maszyn.

Ruch wahadłowy jest sterowany ręcznie wógodzinach szczytu, a później za pomocą sygnalizacji świetlnej. Wloty ulic Barlickiego oraz 3 Maja na czas obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu zostały zamknięte z dopuszczeniem do ruchu jedynie autobusów MZK.

Aby zminimalizować utrudnienia w ruchu miejskim związane z ruchem wahadłowym, zaplanowano dodatkowe zmiany jak:

- ulica Kołłątaja na odcinku od Warszawskiej do Długiej na czas omawianych robót będzie dwukierunkowa z zakazem zatrzymywania się,

- dla ulicy Krzywej wprowadzi się zakaz zatrzymywania ,

- na ulicy Farbiarskiej od ul. Zgorzelickiej do ul. Tkackiej tymczasowy projekt zakłada ruch dwukierunkowy, aby umożliwić objazd odcinka wahadłowego ulicą Legionów.

Autobusy MZK kursują według dotychczasowej organizacji ruchu.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij