Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2020-11-03

Skansen Rzeki Pilicy wznawia ruch turystyczny

W związku z tym, że znaczna część eksponatów znajduje się poza pomieszczeniami zamkniętymi − od środy, 4 listopada 2020 roku wznawia się w Skansenie Rzeki Pilicy ruch turystyczny. Będzie się on jednak odbywał na zmienionych zasadach wynikających z obecnej sytuacji epidemicznej, wprowadzonych obostrzeń i zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami i wytycznymi, w tym Głównego Inspektora Sanitarnego.

Skansen będzie czynny dla zwiedzających od wtorku do niedzieli w godz. 10-16. Przed wejściem na teren obiektu należy zdezynfekować dłonie (pojemnik z płynem dezynfekującym znajduje się przy bramie głównej). Przez cały pobyt w skansenie obowiązuje zasłanianie ust i nosa. Wskazane jest również zachowanie bezpiecznej odległości (minimum 1,5 m) od innych zwiedzających (nie dotyczy osób razem mieszkających lub gospodarujących, a także opiekunów osób z niepełnosprawnością, niemogących poruszać się samodzielnie oraz opiekunów dzieci poniżej 13. roku życia). Zwiedzanie może odbywać się indywidualnie lub maksymalnie w kilkuosobowych grupach. Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa prosimy o powstrzymanie się od dotykania eksponatów.
Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij