"Skuteczna strategia eksportowa przedsiębiorstwa" – szkolenie dla przedsiębiorców

Szkolenie odbędzie się 22-23.02.2018 r. w Miejskim Centrum Kultury, Plac Kościuszki 18 (I piętro, Sala Koncertowa), Tomaszów Mazowiecki.

Celem szkolenia jest przekazanie przedsiębiorcom reprezentującym sektor MŚP (aktualnym i potencjalnym eksporterom) wiedzy i informacji związanych z prawnymi, organizacyjnymi i praktycznymi aspektami działań pro - eksportowych.

Szkolenie dedykowane jest dla mikro, małych i średnich firm zlokalizowanych na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego i powiatu tomaszowskiego.
Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do kadry zarządzającej, osób zajmujących się kontaktami z kontrahentami lub dla osób wskazanych przez zarządy/właścicieli firm.

Osoby prowadzące: Łukasz Żak, Zbigniew Popowski, Beata Witkowska.

Korzyści z udziału w szkoleniu:
- minimum 10 h zajęć prowadzonych przez zespół ekspertów - praktyków
- komplet materiałów szkoleniowych
- konsultacje indywidualne
- oferta eksportowa przygotowana przez uczestników i zweryfikowana
przez specjalistę

W celu potwierdzenia udziału w szkoleniu, prosimy o uzupełnienie i odesłanie załączonego formularza zgłoszenia.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt.
Eurofinance Training Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 27, 00-029 Warszawa
tel.: 22 830 13 40; tel. kom.: 609 124 124