SP 13 z brązowym medalem na szkolnych mistrzostwach Polski w mini siatkówce

W Głuchołazach przez trzy dni rozgrywany był finał Szkolnych Igrzysk Sportowych w mini siatkówce. Do rywalizacji przystąpiło szesnastu mistrzów wojewódzkich w kategorii dziewcząt i chłopców. Łódzkie reprezentowała drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Tomaszowie Mazowieckim oraz dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 34 w Łodzi. Młodzi tomaszowianie wrócili z zawodów z brązowymi medalami. Musieli jednak rozegrać pięć tie – breaków!

Igrzyska odbyły się od 25 do 28 maja br.

Eliminacje
Tomaszów Maz - Chobrzany 2:1
Tomaszów Maz - Wałcz 2:1
Tomaszów Maz - Leżajsk 2:1

Tomaszów Maz - Włocławek 2-1
Tomaszów Maz - Elbląg 2-1

Półfinał
Tomaszów Maz - Krotoszyn 0-2

Mecz o III miejsce:
Tomaszów Maz - Elbląg 2:1

SP13: Marcel Hendzelewski - kapitan, Dawid Suski, Krystian Kubiak, Paweł Szczepanik, Jakub Ośniecki, Jakub Panfil, Wiktor Widera, Mateusz Gruszka,Oliwier Krawczyk, Bartek Dębiec, Adam Kobalczyk, Kacper Retelewski. Trenerem szkolnej drużyny jest Piotr Jedyk a dyrektorem placówki ( ZS-P nr 1 ) - Kamilla Madzio.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Żory