Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


SP nr 8 wyróżniona w programie edukacyjnym

Szkoła Podstawowa nr 8 w ZS-P nr 5, reprezentowana przez uczniów klasy 2 a, znalazła się wśród 12 wyróżnionych szkół w Polsce. W ramach programu edukacyjnego skierowanego do uczniów klas I-III szkół podstawowych pt. „Przygody kota Ciepłosława”, którego operatorem jest PGE Energia Ciepła S.A., dzieci stworzyły komiks o tematyce związanej z ciepłem.

Nagrodą w konkursie jest wycieczka do elektrociepłowni oraz drobne upominki od kota Ciepłosława. Zadaniem programu było budowanie świadomości ekologicznej u najmłodszych poprzez poszerzanie wiedzy na temat ciepła, sposobu jego wytwarzania oraz możliwości oszczędzania.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij