Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-07-06

Spisz się i Ty

Nadal w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim ul. POW 10/16 pokój nr. 15 – budynek A, parter,  można skorzystać z uruchomionego Punktu do samospisu internetowego.

 

Samospisu można dokonać  w godzinach pracy Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim / poniedziałek, wtorek,  czwartek, piątek od 7.30 do 15.30,  środa od 7.30 do 17.00/ po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty pod numerami telefonu 44 726 25 09, 44 726 25 16.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij