Sportowy weekend. Dwa mecze siatkarzy, jeden piłkarzy Lechii

Przed zawodnikami RKS Lechii Tomaszów Mazowiecki ćwierćfinałowy mecz wojewódzkiego Pucharu Polski. Natomiast siatkarzy KS Lechii czekają dwa pojedynki w fazie play-pff 1. Ligi.

FOTRO

Drużyna prowadzona przez trenera Daniela Myśliwca zmierzy się 9 marca o godz. 14 z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie im. Braci Gadajów. Bilety w cenie 7 złotych będzie można nabyć przed wejściem na obiekt godzinę przed spotkaniem. Bezpłatnie mecz będą mogły obejrzeć kobiety oraz dzieci i młodzież do lat 14.

Tego samego dnia o godz. 17 siatkarze KS Lechii Tomaszów Mazowiecki rozegrają pierwszy mecz w fazie play-off. Rywalem podopiecznych trenera Bartłomieja Rebzdy będzie KPS Siedlce. Drugie spotkanie zaplanowano na niedzielę, godz. 16. Oba pojedynki zostaną rozegrane w hali ZSP nr 2. Bilety w cenie 10 zł (normalne) i 5 zł (ulgowe) będzie można zakupić przy wejściu do obiektu. Wstęp wolny dla dzieci do lat 12.