Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-17

Spotkanie informacyjne o funduszach europejskich

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Kwalifikowalność wydatków w ramach perspektywy finansowej 2014-2020”. Spotkanie odbędzie się 24 lutego 2016 r. w godz. 10:15-13:00 (rejestracja od godz. 10:00) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15 – I piętro.

 Logo Funduszy Europejskich

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: LPIBelchatow@lodzkie.pl lub osobiste dostarczenie do siedziby Lokalnego Punktu Informacyjnego w Bełchatowie do 23 lutego 2016 r., do godz. 12:00.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 42 663 34 63.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy w szczególności osoby z terenu powiatów: bełchatowskiego, opoczyńskiego, piotrkowskiego, radomszczańskiego, tomaszowskiego oraz miasta na prawach powiatu - Piotrkowa Trybunalskiego.

Program spotkania

  • Wspólne warunki i procedury w zakresie kwalifikowalności wydatków;
  • Szczegółowe zasady kwalifikowalności wydatków dla Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Funduszu Spójności;
  • Szczegółowe warunki i procedury kwalifikowalności wydatków dla Europejskiego Funduszu Społecznego;
  • Źródła Informacji o Funduszach Europejskich.

 

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij