Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Sukces uczennicy SP nr 14 w ogólnopolskim konkursie plastycznym

Zuzanna Linowska uczennica klasy siódmej Szkoły Podstawowej nr 14 im. Orła Białego w Tomaszowie Mazowiecki zajęła III miejsce w XI Ogólnopolskiego Konkursie Plastycznym „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.

Na etapie rejonowym Zuzanna zajęła II miejsce a I miejsce na etapie wojewódzkim. Sukces uczennicy ze SP nr 14 jest dużym osiągnięciem, ponieważ do tegorocznego konkursu przystąpiło 43. 234 uczniów z 3. 744 szkół podstawowych z całej Polski. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice w formacie A-3, jak najlepiej obrazującej konkursowe hasło.

Gala finałowa konkursu odbyła się w Warszawie 16.06.2021 r. Nagrody laureatom wręczał min. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Grzegorz Puda. Uczennicę do konkursu przygotowała Mirosława Płacheta.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij