Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2017-04-27

Światowy Dzień Inwalidy. Prezydent wyróżnił działaczy powiatowego stowarzyszenia

Sześciu działaczy Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów zostało nagrodzonych przez prezydenta Marcina Witko. Otrzymali oni specjalne puchary podczas obchodów Światowego Dnia Inwalidy, które odbyły się w środę w zajeździe „Janosik” w Zawadzie.

FOTO

Uroczyste obchody Światowego Dnia Inwalidy odbyły się 26 kwietnia o godz. 14 w zajeździe „Janosik” w Zawadzie. Prezydent Marcin Witko przyznał nagrody sześciu działaczom: Zofii Kubackiej, Bożenie Nejman, Lucynie Zielińskiej, Irenie Kusideł, Janowi Ciupa i Jerzemu Wolakowi.

W trakcie uroczystości, puchary i inne odznaczenia wręczali: wiceprezydent Zofia Szymańska, prezes Powiatowego Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i Inwalidów Marian Pająk i członek zarządu powiatu tomaszowskiego Bartłomiej Matysiak.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij