Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-03-09

Sztuka Kobiet ‒ wystawa malarstwa w MCK Tkacz

Prace pań tworzących w pracowniach Miejskiego Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim będzie można obejrzeć na wystawie zatytułowanej „Sztuka Kobiet”, której wernisaż odbędzie się 12 marca o godz. 17 w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Wystawa zorganizowana zostanie z okazji Dnia Kobiet. Weźmie w niej udział 25 uczestniczek zajęć plastycznych, które swój talent malarski rozwijają pod kierunkiem instruktorów MCK Bożeny Gajdy i Mirosława Bernackiego. Prace, które złożą się na wystawę, powstawały na przestrzeni kilku ostatnich lat i mają różną tematykę. Wykonane zostały też różnymi technikami (olej, akryle, akwarele, pastele).

 

Dlaczego kobiety?

 

Bo jest ich święto.

Bo to głównie one tworzą dobry nastrój w pracowni.

Bo są zdolne i twórcze.

Bo warto zobaczyć świat oczami kobiet.

Liczba osób mogących uczestniczyć w wernisażu – ze względu na obowiązujące obostrzenia ‒ jest ograniczona. Wstęp na wydarzenie za okazaniem bezpłatnych wejściówek, które dostępne są w Miejskim Centrum Kultury przy pl. T. Kościuszki 18 oraz w MCK Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50 w godz. 8-16.

 

Wernisaż zorganizowany zostanie w reżimie sanitarnym i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Prosimy o wyrozumiałość i uśmiech.

 

Wystawę „Sztuka Kobiet” będzie można oglądać w MCK Tkacz do końca marca br. w godz. 9-18.

 

 

Źródło: Miejskie Centrum Kultury


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij