Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Tysiące kwiatów ozdabia miasto

Begonie, pelargonie, heliotropy, komarzyce i surfinie – między innymi takie kwiaty znajdziemy na ulicach Tomaszowa Mazowieckiego. Sezon wiosenny sprzyjał nowym nasadzeniom.


FOTO

Na placu Tadeusza Kościuszki ustawiono m.in. siedem donic kaskadowych, siedem drewnianych i piętnaście wiszących. – Centrum miasta ozdabiają pelargonie w różnych kolorach, fioletowe heliotropy, żółto – pomarańczowe aksamitki, a także zielono-bordowe i zielono-białe komarzyce – informuje Katarzyna Marchewka, sekretarz miasta.


Nowe nasadzenia kwiatów pojawiły się też na terenie skwerów Niepodległości i 4 czerwca (starzec, begonia stale kwitnąca), przy ul. Świętego Antoniego na wprost Sanktuarium Świętego Antoniego (pelargonia kaskadowa, ipomea), a także rond im. Lecha i Marii Kaczyńskich i płka Stanisława Hojnowskiego (begonia stale kwitnąca).

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta przeznaczył ponad 30 tys. zł na nasadzenia kwiatów.


 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij