Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Uczniowie SP 11 w wirtualnym świecie technologii

Przed uczniami Szkoły Podstawowej nr 11 w Tomaszowie Mazowieckim ostatni blok tematyczny zajęć edukacyjnych w programie „Być jak Ignacy” organizowanym przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza.

Uczestnicy projektu, uczniowie klasy VI d, przeniosą się w wirtualny świat technologii cyfrowych, Internetu i programowania. Będą szukali odpowiedzi na pytanie: jak nowe technologie mogą pomóc ludziom w codziennym życiu? W IV etapie programu zapoznają się z technologią wirtualnej rzeczywistości gier i techniką wykorzystywaną do produkcji filmów. Zapoznają się również z sylwetką wybitnego matematyka Stefana Bacha i dowiedzą się, że programowanie robotów i tworzenie aplikacji na telefon to również …. matematyka. Ponadto, przeniosą się w świat rozszerzonej rzeczywistości, robotyki i sztucznej inteligencji, a na koniec opracują 5 z@s@d bezpiecznego korzystania z Internetu.

I, … niestety, ta podróż będzie ich ostatnią w tej edycji.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij