Uczniowie SP 12 posadzili Dąb Henryka Sienkiewicza

2 9 listopada Uczniowie z drugiej klasy ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim, wspólnie z panią dyrektor Iwoną Sudak i wychowawczynią, zasadzili obok szkoły jeden z dębów z projektu „Sto dębów na 100 – lecie odzyskania niepodległości przez Polskę”. Żywy pomnik otrzymał nazwę Dębu Henryka Sienkiewicza.

Projekt realizowany jest przez Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim przy współpracy z Zarządem Dróg i Utrzymania Miasta oraz Nadleśnictwem Smardzewice.

Źródło: Szkoła Podstawowa nr 12