Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Uroczyście w SP nr 6

Niecodzienne wydarzenie miało miejsce 14 listopada w Szkole Podstawowej nr 6 . O godzinie 10:30 166 odświętnie ubranych uczniów stanęło w specjalnie na tę okazję udekorowanej hali sportowej, aby w ramach ogólnopolskiego konkursu „DO HYMNU”, opracowanego dla szkół podstawowych przez Narodowe Centrum Kultury, odśpiewać a capella „Mazurka Dąbrowskiego”, „Gaude Mater Polonia” oraz „Rotę”.

Przesłuchanie konkursowe odbyło się w obecności członków jury z Łódzkiej Akademii Muzycznej oraz zaproszonych gości i przedstawicieli Rady Rodziców. Widzowie bardzo wysoko ocenili występ tego niezwykłego chóru.

Uczniów do konkursu przygotowywał Marcin Saktura, a dekorację wraz z uczniami wykonała Agata Tkaczyk.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij