Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-09

Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Galerii Tomaszów. Otwarcie już jesienią!

W październiku planowane jest otwarcie Galerii Tomaszów, która budowana jest przy skrzyżowaniu ulic Warszawska – Barlickiego. We wtorek odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego.

Zdjęcie z uroczystego wmurowania kamienia węgielnego pod budowę galerii

Udział w uroczystości wzięli m.in. Marcin Witko – prezydent Tomaszowa Mazowieckiego, Dariusz Kowalczyk - wicestarosta tomaszowski, Craig Boshard – reprezentant Rockcastle Global Real Estate Company Limited, Tomasz Szewczyk – prezes zarządu ACTEEUM GROUP oraz Andrzej Rogiński - Członek Zarządu PORR Polska Construction, którzy podpisali się pod specjalnym aktem erekcyjnym, który został złożony do tuby i symbolicznie wmurowany.

Galeria Tomaszów to 4,5 ha powierzchni działki, na której zlokalizowanych zostanie ponad 75 lokali. Wśród nich największe brandy na polskim rynku. Trwają również negocjacje z dwoma sieciami kin. Klienci Galerii Tomaszów będą mieli zagwarantowanych 450 miejsc parkingowych. Inwestorzy zakładają, że powstanie kilkaset nowych miejsc pracy. Galeria Tomaszów będzie warta blisko 24 mln zł.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij