Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


VI Rodzinny Rajd Rowerowy im. Witolda Pileckiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji Rodzinnego Rajdu Rowerowego imienia Witolda Pileckiego, którego trasa biegnie z Tomaszowa Mazowieckiego przez Spałę do Konewki i z powrotem. Rajd odbędzie się w niedzielę 19 maja 2019 roku. Zbiórka uczestników od godziny 09.15 na skwerze przed Urzędem Miasta. Druga grupa uczestników rajdu wyrusza z Inowłodza. Start o godzinie 10.00.

rajd rowerowy

Po dotarciu na plac przy bunkrach w Konewce odbędzie się losowanie czterech rowerów turystycznych, kwiz o rotmistrzu Pileckim. Każdy z uczestników rajdu otrzyma okolicznościową koszulkę oraz ciepły poczęstunek i wodę. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Powrót do Tomaszowa zaplanowany jest około godziny 14.00. 

Zapisy do udziału w rajdzie przyjmowane są w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w godzinach 08.00- 16.00 pod numerem telefonu 44 724 63 34 i w Urzędzie Gminy w Inowłodzu (dla uczestników z gminy Inowłódz) telefon 537 538 442.

Udział w rajdzie jednoznacznie oznacza zaakceptowanie jego regulaminu, który znajduje się: https://www.facebook.com/events/376838476253983/
 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij