Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


"W NASZYM ŚRODOWISKU"

Pod taką nazwą 21 kwietnia 2016 roku odbył się w Zespole Szkolno  - Przedszkolny nr 1, Szkoła Podstawowa nr 13 w Tomaszowie Mazowieckim. I Miejski Konkurs Wiedzy Ekologiczno - Przyrodniczej  dla uczniów klas trzecich Szkół Podstawowych Tomaszowa Mazowieckiego.

 Zdjęcie z konkursu

W nowej odświeżonej formule konkursu wzięło udział 22 uczniów, którzy rywalizowali w dwuosobowych zespołach, których zadaniem było rozwiązać test składający się z  pytań o różnym poziomie trudności.

WYNIKI KONKURSU:

I miejsce Kinga Koścista i Hubert Dąbrowski z Zespołu Szkół nr 4 , Szkoły Podstawowej nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim

II miejsce Julia Głowa i Emilia Robak z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 2 , Szkoły Podstawowej nr 12 w Tomaszowie Mazowieckim

III miejsce Rozalia Jakubczyk, Mateusz Białas z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 , Szkoły Podstawowej nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim

 


Czas oczekiwania na wyniki umilił wszystkim występ kółka teatralnego pod kierunkiem pani Ewy Marek. A zaprezentowane przedstawienie na podstawie zbioru wierszy Małgorzaty Strzałkowskiej pt. " O wartościach. Rady nie od parady III" zebrało zasłużone brawa. Nad oprawą muzyczną występu czuwała  pani Aneta Koścista.


Za pomoc w przygotowaniach i organizacji konkursu dziękujemy wszystkim nauczycielom kl. I-III, jak również pani Kindze Magierze i  pani Renacie Kurek


Koordynatorzy konkursu:
Katarzyna Przybysz
Monika Michałowicz


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij