Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Ważne! Badania na Covid w powiecie tomaszowskim

Od  5 czerwca 2020 r. mieszkańcy powiatu tomaszowskiego będą mogli korzystać z bezpłatnego punktu pobrań materiału do badania w kierunku COVID-19. Mobilny punkt typu drive-thru będzie prowadzony przez 9. Łódzką Brygadę Obrony Terytorialnej przy ul. PCK 10 w Tomaszowie Mazowieckim (wjazd na badania od strony mostu przy ulicy Mireckiego) każdego dnia, oprócz niedziel i Bożego Ciała, w godzinach od 10.00 do 14.00 do odwołania.


Wymazy będą pobierane w szczególności od osób:
- przebywających na kwarantannie,
- podejrzewających styczność z osobą dodatnią w kierunku COVID-19,
- mających objawy chorobowe, po konsultacji lekarskiej.

Wymazy będą pobrane tylko od osób, które wcześniej się zarejestrują.

Zgłoszenia przyjmowane będą od czwartku, 4 czerwca 2020 roku pod numerem tel. 536 048 633 każdego dnia w godzinach od 8.00 do 12.00, z terminem badania w dniu następnym, lub w przypadku dużej ilości zgłoszeń na dni kolejne.

Na 3 godziny przed badaniem nie należy: jeść, pić, palić i myć zębów.
Zgłaszając się na wymaz należy:
- przyjechać własnym samochodem na wyznaczony czas,
- mieć założoną maseczkę zakrywającą usta i nos,
- mieć założone rękawiczki jednorazowe,
- posiadać przy sobie dokument tożsamości,
- kierować się poleceniami wydawanymi przez osoby obsługujące punkt,
- po badaniu wrócić do domu i czekać na wynik.
Wymazy pobierane są bez opuszczania pojazdu.

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij