„Woda źródłem życia. Razem dla ekologii” – podsumowanie konkursu

Podsumowanie konkursu literacko – plastycznego „Woda źródłem życia. Razem dla ekologii” przeprowadzonego pod patronatem ZGWK w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się 16 lutego. Celem konkursu było propagowanie postaw proekologicznych wśród uczniów i zwrócenie uwagi na wartość oszczędzania wody.

Zdjęcie z wręczenia nagród

Uczniowie w ramach konkursu przygotowywali prace plastyczne, hasła związane z gospodarowaniem wodą i wiersze dotyczące wody jako źródła życia dla naszej planety. Zaprezentowali również ciekawy program artystyczny w skład którego weszły piosenki i rymowanki nagrodzonych uczniów. Jury przyznało nagrody i wyróżnienia w klasach I- III a także 4-6, które zostały wręczone przez zaproszonych gości – wiceprezydent miasta Tomaszowa Mazowieckiego panią Zofię Szymańską i dyrektor Wydziału Edukacji UM Tomaszowa Mazowieckiego panią Halinę Szczucińską.

Źródło: Szkoła Podstawowa nr 1