Wojewódzkie zakończenie roku szkolnego w Tomaszowie

Wojewódzkie zakończenie roku szkolnego 2015/2016 odbyło się w piątek w Zespole Szkół nr 4 w Tomaszowie. Uczniowie zaprezentowali przed m.in. wojewodą Zbigniewem Rau i prezydentem Marcinem Witko swoje osiągnięcia edukacyjne czy sportowe.

Zakończenie roku szkolnego

W uroczystości wzięli udział: biskup pomocniczy Archidiecezji Łódzkiej Marek Marczak, dyrektor departamentu podręczników, programów i innowacji w Ministerstwie Edukacji - Rafał Lew Starowicz, prezydent Marcin Witko, wiceprezydent Zofia Szymańska oraz tomaszowscy radni Sejmiku Województwa Łódzkiego, Rady Miejskiej i Rady Powiatu.

W trakcie wojewódzkiego zakończenia roku szkolnego 2015/2016 nagrodzone zostały siatkarki Zespołu Szkół nr 4, które kilka tygodni temu zdobyły srebrny medal podczas Mistrzostw Polski w piłce siatkowej młodziczek. Specjalne nagrody przygotowali prezydent Marcin Witko i wiceprezydent Zofia Szymańska, a także Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Uroczystości wzbogaciła część artystyczna przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół nr 4.