Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Wojsko będzie się szkoliło w Tomaszowie

W najbliższy weekend 4 i 5 grudnia na terenie zakładów Tomaszowa Mazowieckiego swoje umiejętności w zakresie wyznaczania, ochraniania i zabezpieczania obiektów o charakterze strategicznym dla obronności regionu ćwiczyć będą w ramach szkolenia rotacyjnego żołnierze z 92 Batalionu Lekkiej Piechoty w Kutnie.

W ramach ćwiczeń żołnierze w sile kompanii (około 150 ludzi) przeprowadzą marsz na orientację w terenie oraz przećwiczą zagadnienia związane z organizowaniem punktu kontaktowego oraz skrytek. Mundurowi na terenie miasta przemieszczać się będą także transportem wojskowym.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij