Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wymiana chodnika na ulicy Koplina w toku

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta w Tomaszowie Mazowieckim w ramach środków pochodzących z oszczędności poprzetargowych wymienia chodnik przy ul. Koplina. Zakres prac realizowanych przez wynajętego przez ZDiUM podwykonawcę przewiduje wykonanie zupełnie nowej nawierzchni chodnika w miejscu starej, kompletnie wyeksploatowanej, usytuowanej w pobliżu ruchliwej ulicy. Wymiana chodnika i krawężników zwiększy komfort komunikacyjny mieszkańców tego rejonu, którzy odwiedzają m.in. sklepy i instytucje zlokalizowane w pawilonie „na skarpie”.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij