Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Wystawa akwareli w MCK „Tkacz”

Wystawa akwareli, na którą składają się prace Elżbiety Stolarek, Igi Kopeć i Urszuli Wojciechowskiej odbędzie się 2 grudnia 2022 o godzinie 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50.

Będzie to wystawa pracowni malarstwa i rysunku MCK Tkacz, w której tajniki akwareli odkrywane są od dwóch lat. Z tą techniką uczestników zajęć zapoznaje artysta - Mirosław Bernacki. Elżbieta Stolarek, Iga Kopeć i Urszula Wójcikowska, zdecydowały się pokazać swoje prace na wystawie. Każda z nich ma wypracowany swój indywidualny styl i tematykę. Całość dodatkowo ubarwi część artystyczna. Serdecznie zapraszamy!

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij