Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Za nami „Noc Muzeów” [zdjęcia]

Wydarzenia we wnętrzach tomaszowskiego muzeum, jak i w ogrodzie muzealnym: wystawa i wernisaż Martty Weg, wystawa Archiwum Państwowego w Piotrkowie Trybunalskim, opowieści o „Ogrodzie Hrabiego”, ekspozycja umundurowania i wyposażenia żołnierzy 25 BKP i strzelców z JS 1002, stoisko twórców ludowych i wiele innych atrakcji – za nami tegoroczna „Noc Muzeów”.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij