Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zabłąkany pies? Zadzwoń do schroniska

Schronisko dla bezdomnych zwierząt uruchomiło numer telefonu - 798 781 565 - czyny całą dobę, który przyjmuje zgłoszenia m.in. o zagubionych czworonogach. Szczególnie w okresie zimowym, warto zwrócić uwagę na błąkające się zwierzęta.

Pies

Po otrzymaniu zgłoszenia, pracownicy schroniska podejmują interwencje. Znalezione czworonogi trafiają do tomaszowskiej placówki i prowadzone są działania by odnaleźć im właściciela lub znaleźć nowy dom.

Numer telefonu czynny jest całodobowo: 798 781 565


Więcej informacji na stronie Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij