Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-03

Zaoszczędzimy na dostawie prądu

PGE obrót SA będzie do końca 2017 roku dostarczać energię elektryczną do Urzędu Miasta i prawie wszystkich podległych jednostek. Prognozowana wartość umowy jest znacznie niższa od środków finansowych, które docelowo zostały przeznaczone na realizację zamówienia.

Umowa będzie dotyczyła dostawy energii elektrycznej i świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów posiadających łącznie 299 punkty poboru energii rozliczanych w 9 grupach taryfowych. Mowa między innymi o szkołach, przedszkolach, MZK czy jednostkach kultury.

Prognozowana cena całkowita oferty wynosi około 11 mln zł brutto, a środki finansowe przeznaczone na realizację zamówienia opiewają na kwotę ponad 12 mln brutto. Umowa zacznie obowiązywać od nowego roku.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij