Zapraszamy na lodowisko na pl. Kościuszki

W tym roku, na łyżwach można pojeździć w centrum Tomaszowa. Na pl. Kościuszki powstało lodowisko. Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne, obiekt będzie czynny do końca lutego.

Lodowisko

Godziny funkcjonowania lodowiska w dni powszednie: od godziny 9 do 15 będzie może korzystać z niego młodzież szkolna, od 15 do 17 trwa przerwa techniczna, a od 17 do 21 ślizgawka jest dostępna dla wszystkich. W soboty i niedziele lodowisko czynne w godzinach od 14 do 21.

Wejścia na lód są możliwe o pełnych godzinach. Jednorazowo na ślizgawce może przebywać 70 osób. Bilety do nabycia w Informacji Turystycznej.

Cennik:
2.50 zł – bilet ulgowy (dzieci do 16 roku życia z legitymacją szkolną, oraz opiekunowie dzieci do lat 12).
7 zł – bilet normalny
5 zł – bilet grupowy dla maksymalnie 30 uczniów z tomaszowskich szkół

Przy Informacji Turystycznej funkcjonuje punkt ostrzenia i wypożyczania łyżew. Na lodowisku towarzyszą nam dźwięki Radia Fama. Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne, ślizgawka będzie czynna do końca lutego.