Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-09-23

Zasady tworzenia lokalnych planów rozwoju ekonomii społecznej

11 października w godz. 9.00-15.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego odbędzie się spotkanie na temat zasad tworzenia lokalnych planów rozwoju ekonomii społecznej. Celem spotkania jest wymia informacji na temat prognoz dotyczących ludności gmin województwa łódzkiego, funkcjonowania lokalnej ekonomii społecznej oraz doradztwa dotyczącego zasad tworzenia lokalnych planów rozwoju ekonomii społecznej zgodnie z zapisami Krajowego Programu Rozwoju Ekonomii Społecznej.PROGRAM SPOTKANIA

9:00 – I część

  • Przywitanie uczestników spotkania – Dyrektor Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi
  • Podsumowanie I półrocza spotkań w powiatach oraz prezentacja celu i planu spotkania - A. Bogusz, RCPS w Łódź

9:15-9:30 – Prognozy demograficzne gmin województwa łódzkiego w horyzoncie czasowym do 2020 – E. Żmurkow-Poteralska, RCPS Łódź

9:30-11:30 – Doradztwo w zakresie tworzenia lokalnych planów ekonomii społecznej Budowa lokalnego planu, Współpraca gmin/powiatów z podmiotami ekonomii społecznej, Zlecanie /powierzanie zadań publicznych podmiotom ekonomii społecznej- J. Woźnicka

11:30-11:45 – przerwa kawowa

11:45-14:15 – II część

Doradztwo w zakresie tworzenia lokalnych planów ekonomii społecznej – Rada działalności pożytku publicznego w gminie, Klauzule społeczne w zamówieniach publicznych, Rewitalizacja a podmioty ekonomii społecznej- J. Woźnicka

14:15 – podsumowanie – A. Bogusz, RCPS Łódź

pytania i zakończenie spotkania

14:45 – przerwa obiadowa

W celu potwierdzenia uczestnictwa prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłania go w formie skanu na adres mailowy rekrutacja.es@rcpslodz.pl lub faxem na 42 203 48 17.

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij