Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zbadaj się i zyskaj spokój!

Mieszkanki Tomaszowa Mazowieckiego i okolic w poniedziałek, 13 stycznia będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań mammograficznych w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi. Oferta skierowana jest do pań w wieku 50-69 lat. Badania będzie można wykonać w mammobusie, który stanie przy markecie Kaufland przy ul. Konstytucji 3 Maja 1/3. Zapisy pod numerem telefonu 58 666 24 44.


mammografia styczeń 2019Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij