Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zmiana terminu koncertu „Trochę wspomnień z tamtych lat…”

6. edycja koncertu dla seniorów „Trochę wspomnień z tamtych lat” odbędzie się 26 stycznia o godz. 16.00 w sali kina Włókniarz, a nie jak pierwotnie planowano 19 stycznia. Zmiana ma związek z zapowiedziami prezydenta RP Andrzeja Dudy o tym, że  dzień pogrzebu Pawła Adamowicza zostanie ogłoszony dniem żałoby narodowej. Uroczystości pogrzebowe zostały zaplanowane właśnie na 19 stycznia.

FOTO

Gwiazdami tegorocznego koncertu dla seniorów będą Ewa Sonnenburg, Barbara Kania, Martyn Majda oraz Weronika Hes. Wydarzenie poprowadzą Iwona Rybak oraz Krzysztof Rumiński. Po koncercie przewidziano poczęstunek oraz gorącą herbatę . Wstęp wolny!



Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij