Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Zmiany w organizacji komunikacji miejskiej na Dni Tomaszowa

Zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej w piątek i sobotę 24 i 25 czerwca 2016 r.

Plac Kościuszki w piątek i sobotę będzie wyłączony z ruchu wg przyjętej organizacji, tj. całkowite zamknięcie południowej strony oraz czasowe zamknięcia północnego przejazdu przez pl. Kościuszki. Dla autobusów MZK w piątek i sobotę wprowadza się całodzienne zmiany w organizacji komunikacji zbiorowej oraz czasowe związane z sobotnią paradą ulicami Tomaszowa w godz.: 18:00 – 19:00. W czasie parady część kursów zostanie zawieszona, dla części wprowadza się zmiany godzin odjazdów.

Przystanki przy skrzyżowaniu ulic św. Antoniego i Mościckiego przejmą obsługę wszystkich kursów linii Nr 2, 3, 5, 11, 13, 14 i 19 odbywanych wg stałego rozkładu z wykorzystaniem przystanków przy pl. Kościuszki i Jerozolimskiej.

Szczegółowe trasy objazdu dla:

Linia Nr 2

- kursy do pl. Kościuszki: trasa przejazdu ulicami: Graniczna, św. Antoniego, Warszawska, dalej b/z, trasa przejazdu obowiązuje w obu kierunkach;

Linia Nr 3

- kursy od prez. Mościckiego: przejazd ulicami: św. Antoniego, Graniczna, Jana Pawła II, Zielona, Legionów (dodatkowy przystanek Legionów-Piłsudskiego) i dalej stałą trasą;

- kursy od Hallera: przejazd ulicami: Legionów, Smugowa, Graniczna, św. Antoniego, Mościckiego dalej stałą trasą;

Linia Nr 5

- kursy od Hallera: przejazd ulicami: Legionów, Smugowa, Graniczna, św. Antoniego, dalej stałą trasą,

- kursy od Konstytucji 3-ego Maja przejazd ulicami: św. Antoniego, Graniczna, Jana Pawła II, Zielona Legionów (dodatkowy przystanek Legionów-Piłsudskiego) i dalej stałą trasą;

Linia Nr 11

- kusy od Warszawskiej do Dąbrowskiej: przejazd ulicami: św. Antoniego, Graniczną, Jana Pawła II, Zieloną, Dąbrowska dalej b/z;

- kursy od Dąbrowskiej do Warszawskiej: przejazd ulicami: Smugowa, Graniczna, św. Antoniego, Warszawska dalej b/z;

Linia Nr 13

- kursy od Warszawskiej: przejazd ulicami: św. Antoniego, Graniczną bezpośrednio do pętli Smugowa, trasa objazdu obowiązuje w obu kierunkach;

 

Linia Nr 14

- kursy od Warszawskiej: przejazd ulicami: św. Antoniego, Graniczna, nawrót na Rondzie Wyszyńskiego, powrót ulicą Graniczną do św. Antoniego, od ul. Warszawską przejazd stałą trasą, trasa objazdu obowiązuje w obu kierunkach;

  -tylko dla kursów przez Podleśną przejazd ulicą Jana Pawła II;

Linia Nr 19

- kursy od E. Orzeszkowej: przejazd ulicami: Barlickiego, Warszawską, trasa przejazdu obowiązuje w obu kierunkach, przy Barlickiego obowiązują dotychczasowe przystanki tymczasowe;

Linia nr 22

w sobotę i niedzielę - kursy po godz. 5.00, 21.00 i 22.15 z pominięciem ulic: Jana Pawła II, Zielonej, Legionów, al. Piłsudskiego, pl. Kościuszki, trasa przejazdu: do B. Głowackiego bez zmian, następnie przejazd przez ulice: Mościckiego, św. Antoniego, Graniczną, nawrót na Rondzie Wyszyńskiego powrót w Graniczną, św. Antoniego do Warszawskiej, dalszy przejazd bez zmian;

Linia N (nocna)

- w sobotę po godz. 23.30 z pominięciem pl. Kościuszki, al. Piłsudskiego, Legionów, Jana Pawła II, Zielonej; trasa przejazdu: - od Warszawskiej przez św. Antoniego, Graniczną, nawrót na Rondzie Wyszyńskiego powrót w Graniczną, św. Antoniego do Mościckiego ciąg dalszy przejazdu bez zmian,

-  niedzielę po godz. 4.00 z pominięciem ulic: Zielonej, Legionów, al. Piłsudskiego, pl. Kościuszki – trasa objazdu tak jak linii nr 22.

W sobotę 25 czerwca zawiesza się następujące kursy:

- linia Nr 3 kurs z godz.: 18:40 z Hallera i 19:07 z Białobrzeg,

- linia nr 6 godz.: 18:33 z Zawadzkiej i 19:05 z Brzustówki,

- linia  Nr 13 godz.: 18:18 z dworca i 19:00 z Smugowej,

- linia Nr 14 godz.: 18:25 z Zawadzkiej i 19:05 z Brzustówki

- linia Nr 18 godz.: 18:10 z Dąbrowy i 18:30 z dworca.

 W sobotę 25 czerwca dla następujących kursów opóźnia się czas odjazdu z przystanku początkowego: linia Nr 10 kurs z dworca godz.: 18:40 opóźniony na 18:55, z Twardej z godz.: 19:10 na 19:25, linia Nr 11 kurs  z Komorowa z godz.: 18:34 opóźniony na 18:50.

Przejazd kursami  o zmienionej trasie przejazdu (najczęściej z pominięciem pl. Kościuszki) oznaczone będą dodatkową żółtą tablicą z przodu pojazdu  napisem „OBJAZD”.

W niedzielę 26 czerwca komunikacja miejska wg stałego rozkładu. Zmiana rozkładu na wakacyjny od 2 lipca br.

schemat obowiązujących przystanków

MZK przeprasza pasażerów za utrudnienia.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij