Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-05

Zmiany w przepisach dla NGO

Spotkanie informacyjne, na którym przedstawiciele lokalnych organizacji pozarządowych mogli zapoznać się z najistotniejszymi zmianami prawnymi dotyczącymi ich funkcjonowania odbyło się 2 lutego w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury.

Fragment prezentacji dotyczącej zmian w NGO

Spotkanie poprowadziła Monika Michalska i Anna Przybyłkowicz. Informacje dotyczyły przede wszystkim nowelizacji ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz dawno oczekiwanych zmian w ustawie Prawo o stowarzyszeniach.

Spotkanie zorganizowano na prośbę członków Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Tomaszowie Mazowieckim.

Osoby, które nie mogły dotrzeć na spotkanie zapraszamy do zapoznania się z poniższą prezentacją.

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij