Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów MZK

Od 6 lipca 2020 r. (poniedziałek) do 30 sierpnia br. obowiązywał będzie w dni powszednie wakacyjny rozkład jazdy. MZK zwiększy liczbę kursów w stosunku do obowiązującego obecnie.

Przywrócony zostanie również rozkład na soboty i niedziele sprzed ograniczeń.

Nowy, wakacyjny, rozkład jazdy pojawi się na przystankach autobusów na terenie miasta w niedzielę. Można go też znaleźć na stronie internetowej Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij