Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zostań wolontariuszem w PSP

Zostań wolontariuszem (osoby pełnoletnie) w Punkcie Szczepień Powszechnych, znajdującym się w Arenie Lodowej przy ul. Strzeleckiej 24/26 w Tomaszowie Mazowieckim.

Punkt czynny jest od godz. 9:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku. Chętne osoby mogą zadeklarować gotowość do pomocy w dowolnych przedziałach czasowych.

Głównym zadaniem wolontariuszy będzie pomoc w regulacji kolejek do gabinetów szczepień oraz obsługa informacyjna osób zgłaszających się do szczepień i pomoc w wypełnianiu kwestionariuszy wstępnego wywiadu przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19.

Osoby chętne do udziału w wolontariacie mogą zgłosić swoje dane kontaktowe do Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail):

• e-mailowo na adres wsp@tomaszow-maz.pl
• telefonicznie pod nr 513 365 360.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij