Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zostań „Zimowym Ambasadorem” Areny Lodowej!

Masz więcej niż 15 lat, jesteś wesołą, pewną siebie osobą, nie boisz się kamery? Arena Lodowa ma dla Ciebie Konkurs, dzięki któremu masz szansę zostać „Zimowym Ambasadorem” Areny Lodowej w sezonie 2020/2021.

Weź udział w konkursie, a być może staniesz się twarzą Marki Arena Lodowa i weźmiesz udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej!!

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdziesz pod linkiem: https://arenalodowa.pl/add/vrecord/1403115041/1404098627/1403372723_0.pdf


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij