Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Zwiększony limit pasażerów w autobusach MZK

Od soboty 15 maja 2021 roku zostają złagodzone rządowe obostrzenia dotyczące limitów pasażerów w środkach komunikacji publicznej.

W pojeździe komunikacji miejskiej będzie się mogło znajdować jednocześnie tylu pasażerów, ile wynosi 50% wszystkich miejsc siedzących i stojących (określonych w dokumentacji technicznej autobusu) – przy założeniu, że co najmniej 50% miejsc siedzących musi pozostać niezajęta. Oznacza to, że autobusami MZK będzie mogło podróżować 45 osób.

Informacja o tym, ile osób może jednocześnie przemieszczać się autobusem komunikacji miejskiej w Tomaszowie Mazowieckim zostanie umieszczona na drzwiach wejściowych do autobusów.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij