Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Stop Uzależnieniom. Konferencja w magistracie

W poniedziałek 5 listopada 2018 roku w Urzędzie Miasta Tomaszowa Mazowieckiego odbyła się konferencja szkoleniowa pod nazwą „STOP UZALEŻNIENIOM".
konferencja stop uzależnieniom

Tegoroczna konferencja odbyła się w formie Moderowanej Sesji Problemowej, a jej głównym celem było wspólne wypracowanie najważniejszych założeń do Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na najbliższe lata.

W sesji wzięli udział przedstawiciele władz, organizacji pozarządowych, szkół, rodziców  i młodzieży z terenu Tomaszowa Mazowieckiego. Współprowadzącymi szkolenie byli: dr Dariusz Góras – andragog, zajmujący się edukacją dorosłych, Agnieszka Góras – pedagog, moderator, trener i Maciej Woropaj – moderator, trener, członek zarządu Fundacji „Aby nikt nie zginął”.

Konferencja była współfinansowana ze środków Gminy Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, zrealizowana w ramach zadania „Prowadzenie profilaktycznej działalności informacyjnej i edukacyjnej oraz szkoleniowej w zakresie rozwiązywania problemów narkomanii w szczególności wśród dzieci i młodzieży”.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij