Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-03-25

Wiosenne porządki. ZDiUM sprząta miasto

W Tomaszowie trwają wiosenne porządki. Pracownicy Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta od kilku tygodni sprzątają m.in. ulice, parki i skwery. Pomagają im tomaszowianie w ramach odpracowywania długu w Tomaszowskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego. Tygodniowo zbierają ponad tonę śmieci!

Sprzątanie miasta


Do zadań powstałego w tym roku Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta należy m.in. utrzymywanie czystości w Tomaszowie. Dotychczas posprzątane zostały m.in. tereny przy ulicy Zacisze między Mireckiego a Majową, w parku Michałówek, na działkach przy ul. Zgodnej, skwer Niepodległości. Oprócz butelek czy papierów sprzątający zastali tam części mebli, materace, pozostałości po miedzianych przewodach czy stary sprzęt RTV.

Każdego dnia pod numerem telefonu tel. 44 710 57 42 oraz adresem mailowym: zdium@tomaszow-maz.pl pracownicy przyjmują zgłoszenia o wszelkich sprawach dotyczących utrzymania miasta. Pamiętajmy jednak, że to od nas zależy w jakim otoczeniu będziemy mieszkać, pracować i odpoczywać.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij