Baseny w ORDN już otwarte

Wraz z początkiem wakacji otwarty został kompleks basenowy w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim mieszczący się u zbiegu ulic Podleśnej i Jana Pawła II. Baseny będą czynne codziennie w pogodne dni, a nad bezpieczeństwem pływających będą czuwać ratownicy WOPR.

Kompleks basenów będzie czynny codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 10:00 - 18.00. Obiekt stanowi kompleks dwóch basenów o wymiarach:

• Basen nr 1: 10m x 8m - głębokość 100 cm -160 cm
• Basen nr 2: brodzik dla dzieci głębokość 30cm w kształcie połowy koła o promieniu 6,6m oraz basen rekreacyjny głębokość 100 cm o wymiarach 9,60 x 5,5m

Pacjenci ORDN w ramach zajęć rehabilitacyjnych od poniedziałku do piątku mogą korzystać bezpłatnie z kompleksu basenowego.

Do dyspozycji mieszkańców są przebieranie, toalety, natrysk oraz leżaki.

Przypomnijmy, że od połowy czerwca czynne jest też darmowe kąpielisko na Przystani nad Pilicą, tam bezpieczeństwa kąpiących ratownicy wodni strzegą codziennie w godzinach 9.00-17.00.

Szczegółowe informacje znaleźć można na naszym portalu KochamTomaszów: https://kochamtomaszow.pl/aktualnosci/baseny-w-osrodku-dzieci-niepelnosprawnych-w-tomaszowie-juz-otwarte-sprawdz-cennik