Letni wypoczynek na „Szóstkę”

W piątek, 28 czerwca zakończył się wypoczynek letni dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 organizowany pod hasłem „Radosna szkoła na półkolonie woła. Pięć dni minęło dzieciom bardzo szybko w miłej, wesołej i przyjaznej atmosferze.

Była więc wyprawa do kina Helios na film „ Arka Noego- Ahoj przygodo!, dwa wyjazdy na basen „ Złota rybka, kulanie w kręgielni oraz zabawa na Miejskiej Przystani. Równie ciekawie dzieci spędzały czas w szkole: zajęcia ruchowe w hali sportowej, zajęcia plastyczne, zajęcia uwzględniające zagadnienia z profilaktyki uzależnień, karaoke, a na koniec w piątek zajęcia kulinarne i wypieki bułeczek na 100 możliwych sposobów.

Program bogaty w różnorodne zajęcia uwzględniające zainteresowania i potrzeby młodych uczestników sprzyjał integracji i sprawił, że uśmiech nie opuszczał twarzy dzieci.