Uczeń z „Dwunastki” laureatem w Kuratoryjnym Konkursie z Biologii

Mikołaj Pieczykolan ósmoklasista ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim, osiągnął znaczący sukces, zdobywając tytuł laureata w Kuratoryjnym Konkursie z Biologii.

Konkurs ten jest prestiżowym wydarzeniem, organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Łodzi, mającym na celu promowanie i rozwijanie zainteresowań naukowych wśród młodzieży. Mikołaj wykazał się wyjątkową wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie biologii z zakresu szkoły podstawowej i wybranych działów ze szkoły średniej na poziomie rozszerzonym. Jego sukces jest wynikiem ciężkiej pracy, zaangażowania oraz pasji do nauki.

Dzięki determinacji i wsparciu nauczyciela biologii pani Magdaleny Senety, Mikołaj nie tylko poszerzył swoją wiedzę, ale także zainspirował swoich rówieśników do pogłębiania zainteresowań naukowych. Tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego gwarantuje uczniowi dodatkowe punkty w rekrutacji do szkoły średniej.